16
Şub
2017

Diş Ağrısına İyi Gelecek Şeyler

İnsanların korkulu rüyası kesinlikle diş ağrısıdır. Diş ağrısı insanların korktuğu ve yaşamak istemediği eşi benzeri bulunmayan tarifsiz bir acıdır. Girdiği andan itibaren kişinin tüm işini, dikkatini bozan ve tamamen kendine bağlayan bir ağrıdır. Hangi diş olduğu pek önemli değildir. Çünkü acı daima aynı ve etkilidir.

Diş ağrısı için insanların birçoğu doktora gitmeye korkar. Sebebi de ziyadesiyle muhayyeldir. Pek çok kişi tarafından bilinmeyen bir şeydir bu. Dişçi denildiğinde herkesi acıdan daha büyük bir korkuyla karışık acı sarar. Bu yüzden kendi yöntemleriyle halletmek ister insan. Bununda çaresi vardır. O da tuzlu su gargarasıdır.

Nasıl Yapılır?

Diş Ağrısına İyi Gelecek Şeyler

Diş Ağrısına İyi Gelecek Şeyler

Tuzlu suyla gargara yapmak dişinize kesinlikle iyi gelecektir. Suyun sıcaklığını ayarlayın. Ne sıcak ne de soğuk olmalı. Ilık bir suya 2 tatlı kaşığı tuz atın ve karıştırın. Sonrasında ağrıyan bölgeye doğru gargara yapın. Acı hafifleyecektir. Eğer hafiflemezse ve bir değişim olmazsa ağrı kesici hapta kullanabilirsiniz. Bu da çare olmazsa doktora gitmeniz şart demektir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir