26
Kas
2015

Çok Gözlü Bayan Çantalar, Hayatı Düzene Sokar

Günümüzde pek çok bayanın sorunu, çantalarının içinden bir anahtar ya da mendil bulmak için dakikalarca zaman harcamalarıdır. Hatta öyle ki, aradıklarını bulamadıkları zaman çantanın içindeki hemen her şeyi dışarı çıkararak, adeta iş arkadaşlarına ya da hiç tanımadığı insanlara bunları sergilemeleridir. Bu kadınların çantaları ise genellikle büyüktür ve tek gözlüdür.

çanta

çanta

Bu konuda ciddi şekilde zaman kazandıran ve hayatınızı bir düzene sokan çok gözlü çantalar, özellikle yukarıda sözünü ettiğimiz bayanlar için çok uygun tasarımlar olarak öne çıkıyor. Bir çantanın içinde en az üç dört tane göz olması sayesinde, anahtarınız için de cüzdanınız için de mendiliniz için de ayrı yerler bulabilirsiniz.

çanta modelleri

çanta modelleri

Çok Gözlü Sırt Çantası

Özellikle spor giyinen ve hayatında önemsediği çok fazla eşyası olan bayanlar için en uygun modellerin başında, çok gözlü sırt çantaları geliyor.

çantalar

çantalar

Bu çantaları yalnızca dağa bayıra tırmanmak ya da kamp yapmak için değil, gündelik hayatta da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürünler, özellikle üniversite öğrencileri ve hareketli yaşamı sevenler için gayet uygun tasarımlar olarak öne çıkıyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir