28
Kas
2015

Ev Dekorasyonunu Kışa Hazırlama Önerileri

Ev dekorasyonunuzu kış ayına hazırlamak istiyorsanız en uygun zaman mevsim değişimlerinin olduğu sonbahar dönemleridir. Peki bu konuda kendinize gerçekten güveniyor musunuz yada ufak birkaç tüyoya mı ihtiyacınız var? Kış dekorasyonu konusunda size yardımcı olacak önerileri bu yazı sayesinde edinebilirsiniz.

Kış Dekorasyon Fikirleri

Kış aylarının o ruh ve belirginliğini lacivert ve saks mavisi renkleri  sayesinde gösterebilirsiniz. Özelikle koltuklarda, dekoratif objelerde ve diğer tekstil ürünlerinde en iddialı renkler arasında yer alıyor. Bu tonlar sayesinde evinize dinamik ve çarpıcı bir hava katabilirsiniz.

kış dekorasyonu

kış dekorasyonu

Duvar dekorasyonunda ise her zaman ahşaba yönelmeniz doğru olacaktır. Örneğin: Ahşap görünümlü fayans veya taşlarla duvarlarınızı kaplayabilirsiniz. Bu ahşap döşemeler evinize daha sıcak bir hava katar. Duvar kağıdı kullanmaktan çekinmeyin. Duvarlarda farklılıklar yaratmak diğer detaylarla da her zaman bütünlük oluşturacaktır.

kış dekorasyon önerisi

kış dekorasyon önerisi

Yün, kaşe veya kürk tarzı koltuk şalları kış aylarının vazgeçilmez aksesuarları sayesinde hem sıcak bir ev ortamı hem de daha dekoratif bir şıklık yaratabilirsiniz. Son rötuşları ise antika objelerden yana yapabilirsiniz. Ayrıca salon aksesuarları arasında veya mutfaktaki tabaklarınız arasında antika parçalara da yer verebilmeniz mümkün.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir