20
Kas
2014

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile Performansta Kalite Deneyimi

Akıllı cep telefonu piyasasında her yeni modeli ile dünyanın her yerinde akıllı telefon kullanıcılarının beklentilerinin yükseltmekte olan Apple markasının en yeni akıllı telefon modeli olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus üstün performansları ile akıllı cep telefonu kullanıcılarına performans deneyimi sunuyor.

İphone 6 ve iphone 6 plus

İphone 6 ve iphone 6 plus

Performans Telefonları

Orijinal iPhone modellerine göre 84 kez daha hızlı A8 çipe sahip olan yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı telefon modelleri, bilgisayar teknolojisini en yüksek performans ile avuca sığdırabilmek amacı ile tasarlanmış. iPhone 6 akıllı telefon modeli ile birebir aynı özelliklere sahip olan iPhone 6 Plus akıllı telefon modelinin tek farkı ise 1920*1080 HD çözünürlüğüne sahip olan 5.5 inçlik büyük ekranıdır.

İphone 6

İphone 6

Apple yenilediği bu iki iPhone modelinde özellikle de iPhone kamera sensörü 8 mega piksel çözünürlüğe yükseltilmiş. İkinci yenilenen fotoğraf özelliği ise panorama modunda 43 mega piksel’ e kadar fotoğraf çekebilme imkanı sunuyor olmasıdır. Geliştirilen video modu sayesinde de saniyede 240 kareye kadar çıkılabilme imkanı sağlayan bu akıllı telefon modelleri iPhone tutkunlarına eşsiz kullanım deneyimi sunuyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir