22
Kas
2014

Dar Paça Tulum Modası

Kadınlar için dar paça tulumlar rahatlığı ve her türlü kıyafetle sınırsız kombin edilebilme özelliği avantajları sayesinde en çok tercih ettikleri kıyafet olarak biliniyor. Şık ve hoş kıyafet parçalarının moda sektöründen kaybolması zor olduğu için dar paça tulum modelleri de giderek kendini geliştiriyor.

Yeni sezon ile birlikte artık dar paça tulum modelleri arasında neredeyse dar bir kot pantolonun paçalarını andıracak özellikte paçalar görmek mümkün olabiliyor. Normal bir tulumun paçalarının topuğunuza kadar sarkması durumu dar paça tulumlarda yaşanmıyor. Bu yüzden giydiğiniz ayakkabıların albenisini ön plana çıkartabiliyorsunuz. Dar paça tulumla birlikte giyeceğiniz topuklu bir ayakkabı ile artık seksi görünümünüzü daha fazla ön plana çıkartabilirsiniz.

Dar Paça Tulum Modası

Dar Paça Tulum Modası

Kimler Giyebilir

Kadınların genel olarak son zamanlarda özel gün ve gecelerinde davetlerine giderken dar paça tulum tercih ettiğini göze çarpıyor. Uzun boylu ve fiziğinize güvenen bir yapınız varsa dar paça tulumları tercih edebilirsiniz. Kısa boylu kadınların dar paça tulum giymesi için önereceğimiz model ise genelde klasik tulum paçalarına benzeyen topuğa kadar alçalan paçalara sahip ama aynı zamanda dar olanlarını tercih etmeleri.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir