19
Ağu
2015

Burçlara Göre Dekorasyon Tercihleri

Koç Burcu:

Yalnızlığı sever ve konforuna düşkündür. Bu yüzden küçük ve fonksiyonel mobilyalar tercih eder, eşya kalabalığından hoşlanmaz. Favori renkleri ise; bordo, kırmızı ve mavinin tonlarıdır.

burçlara

burçlara

Boğa Burcu:

Klasik tarzdan hoşlanır, rahatına düşkündür ve bu sebeple rahatlatıcı bir renk olan mavi ve beyazı tercih ederler. Onlar için en önemli eşyalar ise, yatak ve rahat büyük koltuklardır.

İkizler Burcu:

Oldukça yaratıcı bir kişiliğe sahip olan İkizler burcu, portatif ve kullanışlı eşyaları severler. Ayrıca dekorasyonda hep bir yenilik yaparlar. Bu yüzden uyguladıkları dekorasyon çok kalıcı olmamalı ve kolayca değiştirilebilmelidir. Favori renkleri ise sarı, turuncu, yeşil gibi enerjik renklerdir.

Yengeç Burcu:

Evine epey düşkün olan Yengeç burcu için, rahat bir kanepe ve kışın onu ısıtacak güzel bir battaniye yeterlidir. Ağırlıklı olarak mavi ve yeşilin tonlarını kullanmayı severler.

Aslan Burcu:

Gösteriş, konfor ve liderlik deyince akla ilk olarak gelen Aslan burcu, ev dekorasyonunda en çok aksesuarla ve şık detaylara önem verirler. Gösterişi sevdikleri için en sık kullandıkları renk ise altın rengidir.

Başak Burcu:

Sadelikten hoşlanır ve doğayla iç içe olmayı sever. Evlerinin bir köşesinde mutlaka çiçek süslemeleri vardır. Ayrıca renk olarak beyaz, gri ve bej tonlarından hoşlanır.

Terazi Burcu:

Renkli bir dekorasyon zevki olan Yengeç burcu, desenlere de epey düşkündür ve tüm bunların uyum içerisinde olmasına dikkat eder. En çok kullandıkları aksesuarlar, abajurlar ve tablolardır.

Akrep Burcu:

Evlerinin her zaman diğer evlerden farklı olmasını isterler. Işıklandırma ve evin aydınlık olması en önemli kriterleridir. En sevdikleri renkler ise siyah ve beyazdır.

burçlara göre dekorasyon

burçlara göre dekorasyon

Yay Burcu:

Özgür ruhlu Yay burçlarının evleri de kendisi gibidir. Otantik ve modern eşyaları bir arada kullanmaktan hoşlanırlar. En sevdikleri eşya ise puf yastıklardır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir