20
Ağu
2015

Winamp Nedir?

Winamp, bilgisayar sistemleri için üretilmiş olan diğer medya oynatıcılarına göre kıyaslandığı zaman daha fazla arayüz seçenekleri barındırmasından dolayı milyonlarca kullanıcının tercih ettiği bir yazılımdır.Winamp kullanarak tamamen kişiselleştirilebilir olarak tasarlanmış olan arayüzü değiştirerek kendinize özel bir görünüm yaratabilirsiniz.

1999 yılında Nullsoft tarafından geliştirilen Winamp son olarak 2014 yılında Radionomy ile birleşerek gücüne güç katmıştır.Günümüze kadar büyük başarılara imza atan Nullsoft son sürüm Winamp yazılımını kullanıcıların beğenisine sunmuştur.

Son Sürüm Winamp ile Ne Gibi Yenilikler Geldi?

Yeni sürüm Winamp ile birlikte pek çok farklı performans iyileştirmesi ve tasarım değişiklikleri de gelmiştir. Eski görünümün yerine daha modern ve minimal bir tasarım gelmesi ise kullanıcılar tarafından beğenilen bir özellik olmuştur.Sistem kaynaklarını eskisinden daha az tüketmesi ve hızlı bir şekilde çalışması ise Winamp’ın günümüzde en fazla kullanılan medya oynatıcısı olmasını sağlamaktadır.

wınamp

winamp

Winamp’ın yenilenmiş arayüzü ve tasarımı ile son olarak yayınlanan sürümünü indirmek istiyorsanız Son Surum adresini ziyaret edebilirsiniz. Virüsler ile uğraşmadan doğrudan tek bir tıklama ile Winamp indirmek için ilgili adresi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir