01
Oca
2017

Kış Modasının Risk Taşıyan Hareketleri

Sonbahara girmemizle bir nevi kış mevsimine de merdiven dayamış olduk. Sonbahar ile kış her ne kadar benzetilse de moda camiasında ikisinin de ayrı yerleri ve önemleri vardır. Kış modası biraz daha etkileyici, şık ve yenilikçidir. Geçmiş modalardan aklınızda ve gönlünüzde kalan kıyafetler olabilir. Bunlar eğer dolabınızdaysa bir göz gezdirin. Bu yıl bazı kıyafetler kışın risk taşıyor.

Dikkat

Kış Modasının Risk Taşıyan Hareketleri

Bu risklerin başında tamamen kırmızı giyinmek yer alıyor. Baştan aşağı kırmızı giyinmek büyük bir risktir. Herkesin taşıyabileceği bir şey değildir. Ayrıca sizi iri de gösterebilir. Bundan dolayı dikkat etmenizde büyük yarar var. Öte yandan kaban kemerlerinize de dikkat edin. Kemer her açıdan şık bir şeydir. Fakat dikkat edilmesi gerekiyor.

Kabanınıza kemer takmak istiyorsanız seçiminiz sade bir kemerden yana olsun. Çünkü fazla görüntü şıklığı ortadan kaldırır. Bir diğer riskte topuklu ayakkabının içine pamuklu çorap giymektir. Bu belki de alınabilecek en büyük risktir. Denemeniz pek tavsiye edilmiyor. Bunlara dikkat edin.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir