10
Ara
2014

Beyaz Elbise Modelleri

Özellikle yaz aylarında tercih edilen beyaz renk elbiselerde de dikkat çekici özelliğe sahip. Beyaz renge birçok kıyafette rastlamak mümkün olmasının yanı sıra yaz aylarında değişik kumaş seçenekleri ile iş, günlük hayat ya da özel davetlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Beyaz Elbise Kombinleri

Beyaz Elbise Kombinleri

Beyaz Kombinler

Günlük hayatınızda keten beyaz bir elbise ve kahverengi deri kemer ya da hasır ip ile hareket katarak kullanacağınız bir elbiseniz mutlaka gardırobunuz da olması gerekir. Bu beyaz keten elbise hem sıcaktan etkilenmemeniz sağlarken hem de rahatlığı ile günlük hayatınızı kolaylaştıracaktır. Pastel ton ağırlıklı takılarınız ile de hareket katabilirsiniz.

Beyaz Elbiseler

Beyaz Elbiseler

İş hayatında gene beyaz diz de biraz daha kolay ütü istemeyen kumaşlar ile yapılan beyaz elbiseleri tercih edebilirisiniz. Takılarınız ve topuklu ayakkabınız ile işinize şıklığı taşıyacaksınız.

Beyaz Kombinler

Beyaz Kombinler

Ayrıca özel davetler ve gece gezmelerinde saten beyaz elbiseleri tercih edebilirsiniz. Uzun topuklu ayakkabılarınız ve taşlı takılarınız ile tüm gözleri üzerinize toplanacağını garantileyebilirim. Beyaz ve siyahın ya da kırmızın muhteşem uyumundan da gece kıyafetlerinizde yararlanabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir