06
Haz
2016

Tül Etekler Nasıl Kombinlenir?

Uzun etekler arasında en gösterişli olanlarından biri uzun tül eteklerdir. Aslında modayı yakından takip eden kadınlar kısa bir süre öncesine kadar bu parçaların çok revaçta olduğunu hatırlayacaklardır.

tül etek modeli

tül etek modeli

Üzerine Bir T-Shirtle Tül Eteğinizi Kullanabilirsiniz

Tül etek giyerek iddiasını ortaya koymayı seven kadınlar için bir müjde, çünkü bu modeldeki etekler bu sene de moda dünyasındaki yerini almaya hazırlanıyor. Özellikle kış sezonunda üzerine sade bir t-shirt ya da dar bir gömlek giyerek ve onun üzerine alınacak kısa deri bir ceketle oldukça cool bir kombin yapabilirsiniz. Ancak bu eteklerle ilgili kabul edilmesi gereken bir gerçek var ki, o da her an her yerde giyilemeyeceğidir.

tül etek kombin

tül etek kombin

Mesela tül etek zaten kendi başına fazlasıyla gösterişli bir parça olduğu için üzerine mutlak suretle sakin bir şeyler giymelisiniz. Mesela tek renk ince bir kazak ya da üst bedeninizi komple saran bir badi ve ayağınıza giyeceğiniz babet ya da spor ayakkabı ile gayet spor-şık bir hava yaratabilirsiniz. Tabi küçük bir ayrıntı, bu tarz kombinlerde eteğinizin boyu bileğinize kadar değil, diz altında olursa daha fresh bir görüntü oluşturur.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir