22
Eyl
2015

Mikro Saç Kaynak Nedir? Nasıl Uygulanır?

Saçlarınıza ek saç yerleştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken işlem saç kaynak işlemidir. Kaynak saç modelleri, birbirinden farklı modeller halinde sizlere sunulurken; hem gerçek hem de sahte saç telleri kullanılarak kaynak saçlar yapılır.

mikro saç

mikro saç

Değerlendirebileceğiniz, birbirinden farklı modellerde kaynak saç çeşitleri var olup, en son bulunan ve en yaygın modellerden biri de mikro saç kaynak tekniğidir. İnce tutamlar halinde saçlarınıza eklenen bu saç kaynağında, mikro işlemler yapılıyor. Şeffaf kapsül granüllerin yüksek ısılarda ısıtılıp eritilmesi sağlanır ve saçlar bu sayede birleştirme işlemi yapılarak ekleme kısımlarının da gizlenmesi sağlanır.

İstanbul’da Mikro Kaynak Nerede Yapılır?

Saçlarına önem veren ve ilgilenen, saçlarında her tutam için titizlikle davranarak temizleme uygulaması sağlayan her bayanın uygulayabileceği bir kaynak saç modelidir, mikro kaynak… Mikro kaynak işlemi nasıl yapılır diye sorulduğunda ise, yukarıda ki adımlar uygulanarak bu işlem uygulanıyor.

mikro saç kaynak modeli

mikro saç kaynak modeli

Ortalama kullanım süresi 6 aylık olan bu kaynak saç , 6 ay sonrasında ise yenileme yapılmalı ya da bakımı yapılarak kısa süreli olarak biraz daha kullanımı uzatılabilir. Mikro saç kaynak modellerinin en büyük özelliği ise, doğal saçlar ile hiçbir şekilde ayırt edilemiyor olmasıdır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir