02
Haz
2016

Cenk Kahvecioğlu’nun Herkes için Faydalı Kitabı

Cenk Kahvecioğlu’nun ”Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır?” adlı kitabı, dünya ‘da birçok kişinin (dolaylı ve direkt olarak herkesin) sorunu olan, zayıflama problemlerine yeni bir bakış açısı getiriyor. Fizyolojik açlığın psikolojik açlıkla derin ayırımından hareketle, zayıflama yollarından ziyade, sağlıklı yaşam konusunda dikkat çekici bir profil oluşturuyor. Zayıflama ve ideal kiloyu korumak için, rehber niteliğinde farklı bir kitap!

cenk kahvecioğlu

cenk kahvecioğlu

Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır?

Basit, yalın ve akıcı bir üslupla kaleme alınmış bu kitapta Cenk Kahvecioğlu kendi hayatını referans alıyor. ”Otomatik düşünceler” diye adlandırdığı bilinç altı yeme içme alışkanlıklarını nasıl kontrol edilebileceği hakkında bazı teknikler öneriyor. Diyet yapmadan, sadece zihin gücü ile metabolizmayı hızlandırarak kontrol duygusunu arttırmak ve duygusal kaynaklı yemek yeme alışkanlıklarının önüne geçmek fikri üzerine yoğunlaşıyor.

cenk kahvecioğlu

cenk kahvecioğlu

Beslenme alışkanlıkları için bir yaşam koçu niteliğindeki Cenk Kahvecioğlu’nun önerileri diyetlerin, ‘geçici çözüm’ olduğunu öne süren bir yaklaşımla, kilo vermek isteyip tüm yolları denemiş, istediği sonuca ulaşamamış, tekrarlanan perhiz programları ile hep başa dönmüş kişiler için faydalı olabilecek radikal bir değişiklik içeriyor. Bir psikolojik danışman olan Cenk Kahvecioğlu’ nun ”Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır?” isimli kitabı 2011 yılı basımı ve Psikonet yayınlarından.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir