26
Tem
2015

Topuklu Ayakkabının Yeni Şekli Stilettolar!

Her ne kadar farklı tarzlar hayatımıza girse de kalıplaşmış olan kadınsı özelliklerden feragat etmeyen hanımların son dönemde ki tercihleri görüldüğü üzere stilettolardan yana oluyor. Dünya yıldızlarından ülkemizdeki insanlara kadar bir akım gibi yayılan bu ayakkabı son dönemde fiyatları da merak konusu oldu. Stiletto fiyatları sanıldığı kadar yüksek olmadığı gibi aynı zaman da her renkte üretilmesi sebebiyle hanımların ihtiyaçlarını karşılamaya yetiyor.

stiletto

stiletto

Her zaman şık ve göz alıcı olmayı kim istemez ki? Özellikle şıklık konusunda oldukça zengin kombinlere sahip olan hanımlar şıklık ve güzellik konusunda her zaman birbirleri ile yarışıyor ve en iyi parçalara sahip olmak istiyorlar. Her yıl ortaya konan moda konseptleri incelendiğinde birbirinden farklı ayrıntılarla karşılaşılabiliyor. Geride bıraktığımız yıllar içerisinde daha seksi olan hanımlar bu sezon seksiliği bir köşeye bırakarak maskülen bir hava kazanan hanımlar elbette ki modacılar sayesinde bu tarzla tanıştılar.

stiletto fiyatı

stiletto fiyatı

Hem Tarz Hem de Ucuz Ayakkabı Stiletto

Ayaklara şıklık ve estetiği getiren ayakkabı siteletto fiyatları ile de yüz güldürmeyi başarıyor. Sağlık açısından donanımlı üretilen ürünlerinde bulunduğu piyasa da pek çok marka stiletto üretimini sıklaştırarak hanımların beğenisine sunuyor. Ayağınızın daha zarif ve hoş görünmesini sağlayan ayakkabı modelleri sayesinde aklınızdakileri ayağınıza yansıtabilirsiniz. 2015’in rengi kırmızı ile kombinleyebileceğiniz stilettolarınızı siyah bir elbisenin altına giyerek hem şık hem de zarif olabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir