15
Nis
2016

Sevgiliyle Yapılabilecek Hesaplı Aktiviteler

Hayat müşterektir lafına rağmen yıllardan beri süregelmiş olan bir algı kadın erkek eşitliğinde harcama konusunu yerle bir ediyor. Normalde bu lafa göre hareket edersek herhangi bir aktivitenin ücretini her iki tarafta ödeyebilir. Ama yazısız kurallardan biri ödemeyi daima erkek yapar diyor. Erkeklerde özellikle öğrencilik döneminde kız arkadaşıyla bir yerlere gitmek istiyor ama maddi problemleri de göz ardı edemiyor.

sevgili olmak

sevgili olmak

Neler Yapılabilir?

Bu yazımızda genç çiftlere hesaplı aktiviteler önereceğiz. Bir erkeksiniz ve ilişkinizin sorumlulukları altında eziliyorsunuz. Hemen bir çırpıda ayağa kalkın. Her şey para değil. Romantik ve hesaplı şeylerle de partnerinizi mutlu edebilirsiniz. Sonuçta aranızda aşk gibi güçlü bir bağ var.

hediye almak

hediye almak

Sevgiliniz sinemaya gitmek istiyor ama siz sıkıntıdasınız. Boş verin. Bir romantik film seçin ve baş başa güzel bir ortam hazırlayın. Kalabalığa tıkılmaktan daha romantik ve rahattır. Birlikte yemek pişirin. Bu da oldukça keyifli bir aktivitedir. Bisiklet turları düzenleyebilirsiniz ya da alıp başınızı bir ormana pikniğe gidin. Bunlar hoş ve keyifli şeylerdir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir