02
Mar
2016

Saçları Uzatmak İsteyenler Buraya

Uzun saç birçok kadının en sevdiği modellerden ve en sık tercih ettiği modellerden biridir. Daha kadınsı ve güzel bir görünüm veren uzun saçlar ile birçok modelde yapılabilir. İsterseniz açık isterseniz toplu.

saç uzatma yöntemleri

saç uzatma yöntemleri

Kişiye birçok alternatif sunan uzun saçlar her daim vazgeçilmezlerdendir.  Dolayısı ile sizde bu söylenenlere katılıyor ve saçlarınızın doğal yollar ile daha hızlı uzamasını istiyor iseniz siz değerli okuyuculara birkaç önerimiz var.

Daha Hızlı Uzayan Saçlar

İlk önerimiz kullandığınız şampuan içine bir iki damla kadar çam terabentin denilen yağdan damlatmanız ve bunu çalkalamanızdır. Bu şampuan bitene kadar kullanın.

saç uzatma

saç uzatma

 

Ayrıca çabuk saç uzatmak için saça doğru bakım yapmalısınız ve ona ihtiyaç duyduğu vitaminleri, mineralleri sağlamalısınız. Saç sağlığını korumak ve uzarken kırılmasını engellemek gerekir ki hızlı ulaşın uzun saç hayallerinize . Ek olarak saçlarınıza serum uygulaması da yapabilirsiniz. Badem yağı gibi doğal yağlar kullanarak kurumasını engellemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede saçlar her daim nemli kalacak ve daha hızlı uzayacaktır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir