25
May
2015

Saç Bantları ile Şekillenen Saçlar

Bir çok kadın iş ve ev hayatında saçların çabuk dağılması ve birbirine dolaşmasından yakınır durur. İş hayatında daha derli toplu olmak, evde iş yaparken gözünün önüne gelen saçlardan bunalmamak adına sürekli toplamak zorunda kalınır. Oysa saç sürekli toplandığında kırılıp, canlı görüntüsünü kaybeder. Ayrıca sürekli toplanan saçların dipleri zamanla acır ve buda çözüm olmaktan çıkar.

Saç Bantları ile Şekillenen Saçlar

Saç Bantları ile Şekillenen Saçlar

Yeniden Moda Olan Saç Bantları

Son dönemlerde yeniden moda olan saç bantları, kadınların bu sorununa çözüm oluyor. Değişik modelleri olan bu şirin aksesuar sayesinde hem saçlar toplu hale geliyor hem de bakımlı ve şık duruyor. Her yerde bulunabilen bu ürünler istenirse evde bir hobi olarak yapılarak, saçlara takılabiliyor. Çoğu kez esnek bir kumaş ve bir kaç boncuk, süsleme elemanı ile yapılırken, bazen tığ ve şişle özel motifleri oluşturuluyor. Bu zahmete katlanamayacak olanlar için küçük bir eşarp bile iş görebilir. Günümüzde saç bantları modası oluşmuş durumda. Çarşı, pazar bir çok yerde karşılaşılabilecek modelleri ile yazın en trend aksesuarı olacağını kanıtlıyor.

Saç Bantları ile Şekillenen Saçlar

Saç Bantları ile Şekillenen Saçlar

Kullanım şekline göre nostaljik esintiliden, feminen duruş sergileyenine, mesaj vereninden, romantik çeşitlerine bir çok modeli ile 2015 yazına damgasını vuracak gibi görünüyor. Kadınları artık her gün saçına nasıl şekil vereceği derdinden kurtarıp, bugün hangisini taksam diye düşündüreceği kesin.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir