13
Ağu
2015

Ofis Dekorasyonuna Farklı Bir Bakış

İş verimliliğinde ofis dekorasyonu önemli olup, çalışanların verimliliğini de sağlar. Ofis dekorasyonu için fikirler bilindiği zaman iş verimi de artar. Rahat bir çalışma alanı her zaman iyi etki sağlar. Canlı renkleri yerinde kullanmak önemli. Mobilya seçiminde titiz olunmalı ve gelen müşteri ya da çalışanlara yorgunluklarını hatırlatmamalı.

ofis

ofis

Ofis Dekorasyonu ve Ofis Aydınlatması

Aydınlatma sistemi iyi şekilde yapılmalı. Karışık aydınlatmalar gözleri yorar. Aydınlatma az ise yorgunluğa neden olur. Koyu renk mobilya yerine açık renk seçmeniz daha uygundur. Mobilya ile duvar renkleri uyumu getirmeli. Zıt renklerden oluşmamalı. Oval çizgiler daha kullanışlıdır.

ofis dekorasyonu

ofis dekorasyonu

İş ortamında varaklı ve oymalı mobilyaları kullanmanız uygun olmaz. Ağır bir ofis ortamı, kişileri yorar. Çalışan verimliliği için renklendirme önemli. Seçtiğiniz biblolar ise aşırı gösterişi çağrıştırmamalı. İş ortamı olsa da sıcak bir görünüm elde edilmeli. Modern ya da klasik tarz seçiminizi yaparken mutlaka renk uyumlarını düşünmelisiniz. Vazo ve renkli çiçekler ise ofisler için her zaman gerekli ayrıntı.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir