15
Ağu
2015

Gelin Ayakkabısı Nasıl Olmalı?

Yaz ayları hiç kuşkusuz düğün trafiğinin en sıklaştığı zaman. Gelinlikti, çiçekti, makyajıydı derken genellikle ihmal edilen en önemli şey hiç kuşkusuz gelin ayakkabısıdır. Pek çok insan gelinin ayakkabısını görmüyor. Ama nedendir bilinmez gelin adayları genellikle rahat edemedikleri yüksek topuklu ayakkabılar tercih ediyor. Ayakkabı konusunda dikkatli davranın unutmayın ki en özel gününüzde uzun saatler ayakta kalacaksınız.

gelin ayakkabısı

gelin ayakkabısı

Gelin adayları önceliği şıklığa değil rahatlığa vermeliler. Gelin ayakkabısını başkaları görecek diye değil, ayağınız içinde ne hissedecek diye alın.Gelin ayakkabısı ayağınızı vurursa en mutlu gününüzde mutsuz ve acı çeken yüz ifadesiyle o mutlu günü bitirmek istemezsiniz. Öncelikle diyelim ki gelinliğiniz kısa, bu tarz gelinliklerde bile ayakkabının mutlaka rahat ve gelinliğinizin tonuyla-tarzıyla uyumlu olmasına dikkat edin.

gelin ayakkabısı

gelin ayakkabısı

Unutmayın ki önemli olan ayakkabı değil gelinliğiniz, ayakkabının rahat olması sizin için yeterli olacaktır. Düztaban spor ayakkabıların taş, tül ve boncuklarla süsleyerek düğün konseptine uygun ayakkabı haline getireceğinizi de unutmayın.

Gelin ayakkabısında nelere dikkat etmelisiniz?

Önceliği şıklığa değil rahatlığa vermelisiniz. Damattan çok kısa değilseniz topuklu ayakkabı giymek konusu üzerinde bir kez daha düşünün unutmayın ki yüksek topuklu ayakkabı üzerinde durmak bir yerden sonra canınızı acıtmaya başlayacaktır. Düztaban spor ayakkabıların düğün konseptine uygun tasarlanmasıyla ayağınız ve bütçeniz rahat edecektir. Fazla detayı olmayan gelin ayakkabılarını daha sonra da kullanacağınızı unutmayın.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir