03
Nis
2015

Mutfaklar Artık Daha Modern

Mutfak kadınların evinde en çok vakit geçirdiği ve en fazla yararlandığı alanlardan biri olarak ev hanımları için önemli bir yere sahiptir. Yemek yapmak veya mutfakta bir şeyler yiyip içmek çoğumuzun sıklıkla tercih ettiği aktivitelerdendir. Dolayısıyla evin en özel alanlarında bir tanesi olan mutfakların dekorasyonuna da ayrı bir önem ve özen göstermek gerekir. Bu sayede mutfaktaki anları yaşarken daha mutlu ve ferah hissedilebilir.

Siz de mutfağınızı daha sevimli, çekici, ferah ya da tatlı bir havaya bürümek isterseniz mutlaka dekorasyonuna el atmalısınız. Yarattığınız mutfak dekorasyonu ile mutfağınız daha yaşanılır bir hale gelebilir.

modern mutfak

modern mutfak

Modern Mutfak Dekorlarına Örnekler

İlk mutfak dekoru önerimiz kareli ya da şirin renkler barındıran çiçekli kumaşlardan yapılmış mutfak perdeleri olacak. Arzu halinde yine aynı kumaştan sandalye minderleri ve masa örtüsü kullanabilirsiniz. Ayrıca renkli çiçekler ve baharatlıklar unutulmamalı.

mutfak

mutfak

Modern bir çizgiyi yakalayabilmek isterseniz tezgah taşları için kullanılan desenler yerdeki halınız ile mutlaka ahenk içinde olmalıdır. Mutfaktaki vakitlerinizi daha eğlenceli, zevkli, unutulmaz vakitler haline getirebilmek amacı ile mutfak dekorasyonu ile ilgili verdiğimiz bu tavsiyeleri uygulayabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir