05
Nis
2015

Veri Kurtarma İşlemleri ve Süreçleri

Bilgisayarlar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte hayatımızın önemli parçası haline geldi. Bilgisayar problemleri yaşanması da beraberinde sorunları getirdi. Veri kurtarma işlemleri ile bilgisayarlarınızda kayıp olan verilere son teknolojik sistemler kullanılarak tekrar geri kazanmanız mümkün. Bilgilerin kurtarılması işlemleri mutlaka profesyonel kadrolar tarafından yapılması önemlidir. Bilgilerin tamamen ortadan kaybolmaması için her zaman uzmanlardan yardım almalısınız.

veri kurtarma

veri kurtarma

Gerçek Veri Kurtarma İşlemleri

Disket, flash bellek ve hard discler zamanla aşınır ve bozulur. Bilgilere ulaşılmaz hale gelir. Veri kayıplarının olduğu sorunlu bölümlere gerekli analiz işlemleri uygulanır. Sağlıklı veri kurtarma işlemleri ile verilerinize kısa sürede ulaşırsınız.

flash bellek

flash bellek

Yüksek mühendislik gerektiren bir uygulama çeşididir. İleri Seviyeli kod tabanlı çalışma sistemleri sonucunda kaybolan verilerin bulunması işlemleri yapılır. Kayıp olan bilgilere erişim ile birlikte sizler zamandan da kaybetmemiş olacaksınız. Sorunlu olan verilerinize kesinlikle ön işlem yapmamanız da önemli ayrıntı. Sizlerin yanlış uygulayacağı yöntemler bilgilerin kalıcı silinmesine neden olabilir. İleri teknoloji kullanılarak günümüzde kaybolan tüm verilere kısa sürede erişmek mümkün.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir