02
Şub
2015

Küçük Dokunuşlar ile Büyük Değişim

Günümüzde ortaya çıkan her alan için uygulanan farklı bir moda var. Bu moda her alanda olduğu gibi makyaj alanında da geçerli. Güzel olmak, bakımlı olmak ve çekici görünmek isteyen her kadın mutlaka makyaja başvurur. Ancak doğru bir biçimde makyaj yapabilmek istiyorsanız öncelikli olarak günün modasını takip etmeniz şart.

sade makyaj

sade makyaj

Yeni yılın makyaj modası içerisinde yer alan en önemli şeylerden birisi ise sadelik. Kaliteli bir makyaj tamamen sadelikten geçiyor. İstediğiniz güzellik etkisini ortaya çıkarabileceğiniz sade bir makyaj için ilk olarak gözlerden yola çıkmak gerekiyor. Gözleri güzelleştiren en önemli şeylerden birisi ise tercih edilecek olan doğru kalemler. Yani ilk iş olarak küçük bir sürme ile işe başlanabilir.

sade makyaj yapmak

sade makyaj yapmak

Abartıya Kaçmayın!

Makyaj yaparken hiçbir zaman için abartıya kaçmayın. Sadece orantılı bir biçimde makyaj ürünlerini kullanmaya çalışın. Diğer bir yönden ise çeşitli kapatıcıları kullanarak istediğiniz bölgedeki cilt bozukluklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Akılcı çözümler ve kolay makyaj uygulamaları sayesinde abartıya kaçmadan güzelliği istediğiniz bir biçimde yakalayabilirsiniz.

az makyaj

az makyaj

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir