31
Eki
2014

Kot Eteklerle Gelen Şıklığı Yakalayın!

Etek giymeyi seviyor ve kendinizi bu şekilde daha güzel hissediyorsanız gardırobunuzda yer vermeniz gereken bir şey daha var ki, kot kalem etek! Kalem etek modellerini bilirsiniz, bedeninizi tamamen sarar ve vücut hatlarınızı ortaya çıkararak daha güzel bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Vücut hatlarınıza güveniyorsanız, spor bir şıklık elde etmenize olanak sağlayacak için kot kalem etek modelleri tercihinde bulunmalısınız.

Kot Etek Modelleri

Kot Etek Modelleri

Kot Kalem Etek Kombini Nasıl Yapılır?

Kot kalem etek modelleri tercihleriniz arasında yer alıyor, ama nasıl kombinleyeceğinizi bilmediğiniz için kullanmaya cesaret edemiyorsanız size basit bir beyaz bluz ile bile şıklık sağlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Yüksek belli kot kalem etek üzerine beyaz, bedeninizi tamamen saran bir bluz giyerek alt kısımlarını eteğiniz içerisine sokarak güzel bir görünüm elde etmeniz mümkün.

Kot Etek Kombineleri

Kot Etek Kombineleri

Kot gömleklerle de kot kalem eteğinizi tamamlayabilirsiniz. Kot gömlek modasının hala devam ettiğini biliyorsunuz. Eteğinizle aynı tonda renklere sahip bir kot gömlek giyin ve üstten birkaç düğmesini açıkta bırakın. Kullanacağınız canlı renklerde bir ayakkabı ve ona uygun aksesuarlar ile rahat şıklık sağlamanız mümkün.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir