29
Eki
2019

Kavanozlardan Şık Mumluk Yapımı

Her mevsim insanlara ilham veren güzellikleri ile gelir. Sonbahar yaz sezonu da kendisine has güzellikleri sunarak yeniden hayatımıza girdi. Sonbahar kış aylarında evde geçen zamanı daha iyi değerlendirirken hem de zevkli bir uğraşa imza atmak için küçük ev dekorasyon ürünlerini yaratabilirsiniz. Oldukça kolay ve son derece uygun maliyetlere sahip olan kavanoz mumlukları ister salonunuzda ister balkonunuzda ve isterseniz de bahçenizde kullanabilirsiniz. Farklı uygulama detaylarına sahip olan seçimler arasından sizin için en uygun olan ya da elinizde kolaylıkla bulabileceğiniz malzeme tercihine göre hemen yapabilirsiniz.

Jüt İp ile Kavanoz Mumluk

Jüt ip birçok dekorasyon uygulamasında yer alan özel iplerdir. Kimisi doğal forma uygun olarak saçaklı olurken kimisi ise düzgün sarıma sahiptir. Kavanoz mum yapımında kavanozun etrafına sarabileceğiniz jüt şık bir detay yaratırken aynı zamanda diğer tüm tasarımlarınızda askı yapmak içinde jüt ipten yardım alabilirsiniz.

Eski Danteller Bir Kenarda Sararmasın

Eski danteller ile tasarlanacak olan kavanoz mumluklar aslında en dikkat çeken çalışmalar arasında yer alıyor. Hem dekorasyon içinde şıklık yaratması hem de hoş bir ambiyans sunması sebebi ile seçilen bu uygulama ile eski dantellerinizin geri dönüşümüne de yer verebilirsiniz.

Boyama Kavanozlar

Özel cam boyaları ile şık detaylara yer açarak mumluğunuz hazırlayabilirsiniz. Kendi hayal gücünüze göre ya da beğendiğiniz bir şekli yapabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir