07
Eyl
2015

Estetik Uygulaması Çılgınlığı

Ülkemizde son dönemlerde adeta estetik çılgınlığı yaşanıyor. Öyle ki, burun, göğüs, dudak ve daha birçok bölgeye estetik yaptırmak isteyen kadınlar adeta plastik cerrahi doktorlarının ve güzellik merkezlerinin önünde kuyruk oluşturdular.  Estetik uygulamaları içerisinde en rağbet gören bölge burun olmuştur.

dolgu uygulaması

dolgu uygulaması

Burun Estetiği Yapılma Nedenleri

Burun bölgesi insanın en dikkat çeken bölgelerinden bir tanesidir. Bu nedenle burun yapısında rahatsız olan çeşitli burun hastalıklarına maruz kalan kadınlar yaptırdıkları burun estetikleri ile düzgün ve sağlıklı bir burun yapısına sahip olurlar.  Burun estetiğini, görüntü amaçlı yaptıranlar varken, bazı kadınlarda yaşadıkları kırık ve kaza olayları neticesinde burun estetiği yaptırmak zorunda kalırlar.

estetik

estetik

Burun bölgesine yapılan estetik uygulamaları burun büyültme, küçültme, burun kemiği aldırma ve burun kaldırma olarak sıralanır. Kurumsal hastanelerde ve güzellik salonlarında yapılan burun estetiği uygulaması ağrısız ve kansız bir uygulamadır.

estetik uygulaması

estetik uygulaması

Burun estetiği uygulamasının süresi ve fiyatı yapılacak uygulamanın zamanına ve türüne göre değişim gösterir. Burun estetiği işleminin iyileşme süresi ise yaklaşık 2 hafta ile 2 ay arasında değişim gösterir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir