04
Haz
2015

Dolgun Dudaklar İçin Neler Yapılabilir?

Her kadının hayallerinde var olan şeylerden biri de dudaklardır. İnce dudaklı bayanlardan tutun da dudakları yeterince dolgun olan bayanlara kadar tüm bayanlar, genel olarak dudaklarının hoş bir dolgun görünümüne sahip olmasını ister. Bunun için uygulanabilir birbirinden farklı makyaj çeşitleri vardır.

dudak makyajı

dudak makyajı

Uygun bir biçimde yapılan makyajlar, fazla ağır olmadığı sürece gerçekten faydalı olacaktır. Dolgun dudak makyajı için çeşitli makyaj yöntemleriyle dudakların daha dolgun durması sağlanabilir ve ameliyat gibi ciddi operasyonlara gerek kalmaz.

Dudakları Dolgun Göstermek İçin

Dudak kalemi, dudakların hoş bir dolgunluğa sahip olmasını sağlayan seçeneklerden sadece biridir. Dudak kalemini kullanacağınız zaman dudak çizgisinin dışına çıkartarak hoş bir dolgunluk sağlayabilirsiniz.

Koyu renkli ruj kullanımınızı bitirerek siz de açık renkte rujlar kullanarak ve parlatıcılarla dudaklarınızın dolgun görünmesinde etkili rol oynarsınız.

dudak

dudak

Dudaklarınıza ruj sürmeden önce dudaklarınızın ölü derilerden ayrılmasını sağlarsanız, dudaklarınız ruj sürümü sonrasında dolgun görünecektir. Dudaklarınızı ölü derilerden ayırmak için, temiz bir diş fırçasını dudaklarınızda dairesel hareketlerle fazla tahriş etmeden kullanarak ölü derileri yok edebilirsiniz. Sonrasında ruj sürümünüz, dudağınızı yeterli seviyede dolgun yapacaktır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir