24
Eki
2014

Yerli Modelde Yeni Yüz Beğeni Topluyor

2000’ li yılların en çok tercih edilen ve en çok beğenilen otomobil modellerinden birisi olan Fiat Doblo özellikleri, performansı ve yakıt tüketimi ile hem ticari alanda hem de bireysel alanda son derece yoğun şekilde tercih ediliyor. Fiat gibi büyük ve devasa bir markanın geliştirmiş olduğu Fiat Doblo modeli Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiş ve Bursa’ da üretimi gerçekleştirilen Fiat Doblo modeli makyajlanmış yüzü ile artık çok daha modern çizgilere kavuşmuş ve çok daha zengin bir donanıma sahip olmuştur.

Yeni Yüzüyle İlk Kez 65. Hannover Ticari Araç Fuarı’nda

2014 yılında 65. kez düzenlenmekte olan Hannover Ticari Araç Fuarı kapsamında boy gösteren Fiat Doblo yeni makyajlanan yüzü ile sürpriz bir şekilde araç tutkunlarının karşısına çıkıyor. Fiat’ ın tanıtımını gerçekleştirdiği 17 otomobil modelinden birisi olan Doblo’ nun ikizi olarak gösterilen RAM ProMaster City çok kısa bir süre öncesinde ABD’ de tanıtımı ile araç sürücülerinin beğenisine sunulmuştu.

Hannover Ticari Araç Fuarı’nda

Hannover Ticari Araç Fuarı’nda

Bu yeni Fiat Doblo 2 farklı yüksekliği ve 2 farklı dingil mesafesi uzunluğu ile araç sürücülerinin beğenisine sunulurken Doblo’ nun toplam oranda 200 farklı versiyonunun olacağına dair söylentilerde piyasalar içerisinde yoğun şekilde konuşuluyor. Dünya genelinde 80’ i aşkın ülkede satışı yapılan Fiat Doblo’ nun ön ve arka tamponuna yeni bir görünüm kazandırılmış.

Araç kiralama hizmetlerinin de fenomeni olarak öne çıkan Fiat Doblo özellikle de kaliteli araç kiralama hizmetlerine ekonomiyi sunan ankara rent a car hizmetleri sayesinde yeni yüzüyle de araç ihtiyaçlarında önemli rol üstleniyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir