12
Haz
2015

Yaz Boyunca Clutch Modası

Geçtiğimiz yıl kıymetini çok daha iyi anladığımız çantalar bu yıl da popülerliğini sürdürüyor. Özellikle her kombinle hemen uyum sağlayabilen çantaların kadınlar için vazgeçilmezler arasında yer aldığı bilinir. Bunlardan biri de clutch çantamodelleri… Her kıyafete uyum sağlayabilecek hatta tarzın tamamlayıcısı olacak çeşitleri var.

clutch çanta

clutch çanta

Clutch Çantayla Şıklığınızı Tamamlayın!

Bu formdaki çantaların aradığınız her türlü modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Hem günlük giyim tarzınıza hem de abiye elbiselerinize uygun tasarımları çok daha uygun fiyatlara bulmak isterseniz bu durumda internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih edin. Çünkü online olarak daha bol seçenek, daha cazip fiyatlar karşınıza çıkar.

şık clutch çanta

şık clutch çanta

Zarf şeklindeki bu çantalar arasında ebatları geniş olanlar daha çok günlük kıyafetlere ve iş kıyafetlerine uyum sağlar. Aynı zamanda spor giyim tarzını seçtiğiniz günlerde de büyük clutch çantaları tercih edebilirsiniz. Ancak abiye kıyafetler tercih ettiğinizde seçiminiz daha küçük boyutlardaki çantalar olmalı. Ayrıca bilek askısı olmayan modelleri tercih edin. Çünkü çok şık kıyafetlere bilek askısı pek yakışmıyor. Ancak spor tarza da harika bir şıklık kazandırıyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir