14
Haz
2015

Dekoratif Fikirlerinizi Hayata Geçirmeye Ne Dersiniz?

Dekorasyon denilince birçok insanın aklına yüksek maliyetli ve bir sürü tadilat işinin olduğu biraz iç karartıcı bir tablo geliyor. Oysa durum o kadar da vahim değil, daha doğrusu bu hangi boyutlarda bir tadilat işine girişeceğinize bağlıdır. Ufak dokunuşlar mı, yoksa büyük çaplı tadilatlar gerektirecek dekorasyonlar mı?

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Dekorasyona Dair Ne Biliyorsunuz?

Günümüzde birçok insan evini dekore etmek istediğinde, bir uzman ile çalışmak yerine kendi imkanları ile bunu başarmayı tercih ediyor. Bunun sebebi de artık internet sayesinde istedikleri her bilgiye ulaşabilmeleri ve dünya çapındaki tüm dekoratif fikirler dahil, gereken bütün tüyoları alabiliyor olmalarıdır. Zaten dekorasyonda esas olan pratik olmak ve bu yönde dokunuşlarda bulunmaktır.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Evet, görsellik önemli ama aradığınız görselliği yakalarken, günlük yaşantınızda da size zorluk yaratmayacak türde şekillendirmeler yapmalısınız. Örneğin sırf güzel göründüğü için hiçbir işinize yaramayacak bir dolabı elinizin altında tutmanızın kimseye yararı olmaz hatta tam tersine kapladığı yer yüzünden alanınızı daraltır. Amacınız yaşam alanınızı engellemeyecek, işinizi kolaylaştıracak pratik fikirler ve bunların en doğru şekilde hayata geçirilmesi olmalıdır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir