25
Şub
2014

Vine Tarayıcı Sürümü Çıktı

Günümüzün meşhur video izleme sitelerinden olan Vine artık tarayıcı üzerinden de hizmet verebiliyor. Sadece mobil uygulaması sayesinde videolar izlenebilirken, artık tarayıcı üzerinden de kullanıcı adı-şifre girişi yapılarak, Vine kullanılabiliyor.

Vine Tarayıcı Sürümü Çıktı

Vine Tarayıcı Sürümü Çıktı

Vine artık tarayıcılar üzerinden rahatlıkla kullanılabiliyor. Eskiden Instagram da mobil ortamda hizmet veriyordu ve bir süre sonra web üzerinden hizmete geçtiler.  Vine da artık tarayıcı üzerinden hizmet verdiğini resmi açıklama ile duyurdu. Tarayıcı üzerinden Vine hesabınıza giriş yapabilerek, Instagram tarzında paylaşımları görebiliyor, revine edebilir ve yorumlar yapabiliyorsunuz. Tarayıcı üzerinden verilen hizmette bir de TV özelliği eklenmiş. Bu özellik sayesinde videolar tam ekran izlenebiliyor.

Vine’ın tarayıcı sürümünden faydalanarak çok daha iyi bir şekilde videoları izleyebileceksiniz. Vine bu sayede tarayıcı üzerinden de ziyaretçiler edinerek, Instagram’ın gerisinde kalmamış olurken, yeni ziyaretçiler de edinmiş olacak. Vine’ın tarayıcı sürümünü kesinlikle kullanmalısınız!

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir