04
Kas
2014

Seo Uyumlu ve Özgün Makale Nasıl Yazılır?

İnternet sitesi sahiplerinin internette başarıya ulaşabilmesinin en önemli anahtarı Seo’ ya uyumlu makalelerdir. Belirlenen anahtar kelimelerde web sitesinin arama motorlarında üst sırlarda yer alması için web sitelerinin özgün makaleler ile desteklenmesi, sürekli ve düzenli olarak desteklenmesi gerekiyor. Bu yüzden düzenli olarak web sitesine tamamen özgün makaleler yazılmalıdır.

Seo Uyumlu ve Özgün Makale Nasıl Yazılır

Seo Uyumlu ve Özgün Makale Nasıl Yazılır

Bu makalelerde dikkat edilmesi gereken en önemli noktaların başında özgünlük gelirken, kesinlikle arama motoru optimizasyonu yani seo açısından uygun kriterlere sahip makaleler olması gerekiyor. Web sitesinin belirlenen anahtar kelimelerde, arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için özgün makaleler yazarken dikkat edilmesi gereken pek çok önemli nokta bulunuyor.

Anahtar Kelimeyi Doğru Belirlemek Gerekiyor

Bir makale yazarken arama motoru optimizasyonuna uygun olması için makale içeriğinde geçme oranı, makalenin uzunluğu, paragraf sayıları ve ayrıca makale içeriğini destekleyen özgün görsel içeriklerin bulunması gibi hususlar dikkat edilmesi gereken en temel makale yazımı kuralları olarak karşımıza çıkıyor.

Seo Nedir?

Seo Nedir?

Makaleyi yazacağınız anahtar kelimeyi doğru şekilde belirlemenizde son derece önemli bir konu olduğundan makaleyi yazmadan önce arama motorunda anahtar kelimeyi nasıl aratacağınızı tespit ederek anahtar kelime o şekilde makale içerisinde geçirmesi gerekiyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir