21
Oca
2017

Seni Seviyorum Diyemeyenlere Alternatif Sözler

Bazı insanlar her ne kadar birine karşı yoğun duygular hissetse de bunu dile getiremeyebilir. Belki de onun aşkına güzellik katan saflığı ve utangaçlığıdır. Fakat bu sözü söyleyememek dünyanın sonu değildir. Eğer söyleyemiyorsanız söyleyecek cesareti bulana dek onun yerini tutacak anlamlı sözler söyleyebilirsiniz.

Neler Söylenebilir?

Seni Seviyorum Diyemeyenlere Alternatif Sözler

Seni Seviyorum Diyemeyenlere Alternatif Sözler

Bir ilişkide uyum ve güven çok önemlidir. Partneriniz önemli bir sınava ya da görüşmeye gidecek olabilir. Sizden beklediği seni seviyorum cümlesini bir süre daha kalbinizde saklayabilirsiniz ve ona bunu başarabilirsin deyin. Sizin ona inandığınızı anladığında mutlu olacaktır. Başarılı olsun ya da olmasın, hamlelerinizi sürdürün. Bunlar sizin için birer fırsattır. Ona, onunla gurur duyduğunuzu söyleyin. Bu işe yarayacaktır.

Partneriniz herhangi bir sebepten zor günler geçiriyor olabilir. Burada görev sizdedir. Ona ne olursa olsun ben seninleyim, yanındayım deyin. İnanın hepsinden iyi gelecektir. Ona iltifat etmeyi unutmayın. Çok güzelsin, çok tatlısın tarzı cümleler onu size bağlayacaktır. Son olarak beni benden alıyorsun, beni çok etkiliyorsun gibi cümleler kurun. Bunlar size cesaret ve tecrübe katacaktır. Ondan gelen tepkiler sizi mutlu ettikçe gözlerine bakıp seni seviyorum demek artık mümkün olacaktır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir