21
Eki
2015

Saç Kaynağı Yaptırmadan Önce Dikkat!

Uzun saçlı olmayı doğal yollardan başaramayan, aylarca beklemeye tahammülü olmayan bayanların imdadına koşan saç kaynağı sizi de heyecanlandırmış olabilir.

saç kaynak

saç kaynak

Ama acele etmeyin! İlk gördüğünüz saç kaynağı merkezine gidip saçlarınızı teslim etmeyin. Sorun soruşturun araştırın, sadece tecrübesi ve bilinirliği yüksek merkezlerde, güvenebileceğiniz kuaförlere yönelin!

Kaynak Saç İçin Kaliteli Malzemeler Seçilmeli!

En önemlisi sizin saçınıza en uygun kaynak saçın kalitesi. Her saç aynı yapıda olamayacağı için yanlış bir seçim saçınızda uyum sorunu yaşatabilir.

kaynak saç modeli

kaynak saç modeli

Çok fazla işlem görmüş bir saçın kaynakla saça eklenmesinden sonra, boyama açma işlemlerinde zorluk yaşanır. Saçın rengi tutmaz, yapay görünür, grileşmeler başlar. Kopmalar yaşanmaması için de solüsyon, keratin, boncuk gibi saç kaynak malzemelerinin kalitesi yüksek olmalı!

Saç Kaynakları Hakkında Bilgi Toplayın!

Saç kaynak işlemlerini yapan iyi kötü pek çok kuaför var. Fakat bunların içerisinde en iyilerinden biri olan İstanbul’un meşhur saç kaynak adresi atriumpariskuafor.com web sayfasında kaynak saç ile ilgili pek çok detay bulabilirsiniz.

saç kaynak uygulaması

saç kaynak uygulaması

Saçlarınızı gerçekten işini nasıl yaptığını bilmediğiniz rastgele bir kuaföre emanet etmeden önce, kaynak saç ile ilgili bilmek isteyeceğiniz her şey, fazlasıyla bulunuyor!

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir