26
Mar
2015

Nissan X-Trail Türkiye’de

Ağustos ayında ülkemizde satışa sunulan Nissan X-Trail modelinden alınan ilk tepkiler olumlu. Dört çarpı dört temelleriyle tasarlanan bu araçta bazı yeniliklere gidilmiş.

Koltuk sayısı artırılarak üç sıra halinde koltuk modeli belirlenmiş. Arka taraf biraz dar olsa da kalabalık aileler için bu oldukça iyi bir tercih olmuş.

Nissan X-Trail

Nissan X-Trail

Bagaj hacminden alınarak oluşturulan bu kısmı gereksiz bulanlar olacaktır ancak yedi kişilik bir topluluk rahatlıkla bu araçta seyahat edebilir.

Nissan X-Trail Diğer Modellerden Farkları

Nissan diğer modellerini andıran X-Trail modeli bazı farklarıyla kendini öne çıkartıyor. İlk olarak çok daha keskin hatlara sahip olan modelde görünüm ön plana çıkarılmış ve farlar daha ince tutulmuş.

Nissan X-Trail modelleri

Nissan X-Trail modelleri

Araç ön taraftan bakıldığında diğer modellere göre daha agresif bir görünüm sergiliyor. Aracın kapılarının açılabilme açısı artırılarak araca inip binmeler daha kolay hale getirilmiş.

Ayrıca araçta kullanılan çift bölmeli cam tavanda aracın içerisine ferah bir görünüm katmış. Aracın fiyatları yüz bin civarından başlıyor.

Ancak iyi bir Nissan X-Trail modeline sahip olmak istiyorsanız yüz otuz bin civarı bir parayı gözden çıkarmanız gerekecek.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir