30
Mar
2015

Saç Kaynak Uygulaması Nedir?

Saç şekillendirme sektörünün çağımızda ulaştığı teknik ve teknolojik seviye, saç şekillendirme ve uzatma gibi konularda benzersiz kolaylıklar sunuyor.  Saç kaynak yöntemi bu teknikler arasında yoğun bir kullanım alanına sahip tekniklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Farklı yöntemleri bulunan kaynak saç tekniği, kısa saçlara sahip olduğunuz durumda geçici, orta veya uzun vadeli olarak tercih edebileceğiniz farklı seçenekler sunarak, saçlarınızın uzun ve dolgun görünümlü olmasını sağlıyor.

halka kaynak

halka kaynak

Sentetik saç veya gerçek insan saçı tercihlerinden birini yaparak, istenilen saç uzunluğuna kavuşabilen günümüz bayanları, bu yöntemi tüm dünyada sıklıkla kullanıyorlar. Gördüğü bu yoğun taleple paralel olarak teknikleri sürekli gelişmeye devam eden kaynak saç nedir yöntemi, konu hakkında ehliyetli ve uzman kuaförler tarafından yapılmalıdır.

kaynak saç

kaynak saç

Saç Kaynak Nasıl Yapılıyor?

Uzun bir süre kullanılması istenen kaynak saçlar, ısıtma yöntemiyle uygulanır. 1-3 ay arası bir süre içerisinde kullanılabilen bu kaynak saç yöntemi, popüler bir yöntem olarak kullanılıyor.

kaynak saç modelleri

kaynak saç modelleri

Mikro saç kaynak uygulaması konusunda uzmanlaşmış bir kuaför olan Atrium Paris Kuaför, saç konusundaki uzmanlığını sergiler nitelikte bir profesyonellikle bayanların kaynak saç konusunda da ilk tercihi oluyor.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir