13
Eyl
2016

Kırışıklıklar İçin Yulaf Maskesi

Yulafın cilt üzerinde mucizevi etkisi uzmanlar tarafından kanıtlandı. Pürüzsüz bir cilde ulaşmanızı sağlar ve kırışıklıkları önler. Sivilce ve siyah noktalarla mücadelede de çok etkili. Cildin nem dengesini sağlayan yulaf maskesi ile gençliğe adım adım yaklaşacaksınız.

Yulaf Maskesi Nasıl Hazırlanır?

2 çorba kaşığı yulafı un haline getirin. İçine bir miktar su ve 1 tatlı kaşığı bal ekleyin. Bu karışımı iyice karıştırıp cildinize yayın. 20 dakika bekleyin ve daha sonra temizleyin. Yulaf özellikle ölü derinin yok edilmesinde çok etkili. Cildin her zaman bakımlı görünmesini sağlar. Siyah noktalarınızla savaşır.

Kırışıklıklar İçin Yulaf Maskesi

Kırışıklıklar İçin Yulaf Maskesi

Yulaf maskesi ile cilt hücreleriniz onarılır. Lekelerin giderilmesinde etkilidir. Cildin gergin olmasını sağlarken kırışıklıklarla önemli ölçüde mücadele eder. Haftada iki kere bu maskeyi uygulamanız yeterli. Cilt dokusunun güçlenmesinde önemli bir maske türü. Kendinizi yenilenmiş hissedecek ve düzenli uygulama sonucunda yüzünüzde olan değişimi fark edeceksiniz. Hassas ciltlerin rahatlıkla yapabileceği bir maske türü. Yan etkisi olmadığı için her yaş grubu rahatlıkla yapabilir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir