01
Tem
2018

Kadınlar Erkeklerde Ne Arar?

Erkeklerin büyük bir kısmı kadınları etkilemeye çok büyük önem veriyorlar. Fakat çoğu zaman bunun için yaptıkları şeyler ters tepebiliyor. Böylesi durumların olmasının engellenmesi adına dikkat edilmesi gereken bazı şeyler bulunmakta.

ilişkiler

ilişkiler

Dürüst Olmak

Kadınlar için en önemli olan şeylerin başında dürüstlük gelmekte. Dürüst ve hareketli tutarlı erkekler kadınların gözünde diğerlerine oranla çok daha üst sıralarda yer alacaktır. Pek çok konuda yalanlar söyleyen ve söyledikleri şeyler, hareketleri tutarlı olmayan erkekler; kadınlar tarafından ciddiye alınmayacaktır. Bunun yerine ne istediğinizi bilin ve buna göre hareket edin.

Bakımlı Olmak

Normalde bakımlı olmak yalnızca kadınlara özgü bir kavrammış gibi görülse de artık erkekler de kendilerine daha öncesinde olmadığı kadar özen göstermeye başladılar. Gerek cilt bakımınıza gerekse giydiğiniz kıyafetlere dikkat etmeniz sonrasında kadınları etkilemek sizin için hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelecek. Aksi halde kötü kokan ve kendine dikkat etmeyen bir erkek olmanız sonrasında kadınları kendinizden uzaklaştırmış olacaksınız.

kadınlar ne ister

kadınlar ne ister

Eğlenceli Olmak

Sürekli olarak somurtan erkekler, kadınların yanlarında kendilerini iyi hissetmemelerine neden olabilmektedir. Bunun yerine ise mümkün olduğu kadar eğlenceli olmanız gerekmektedir. Tabi ki bu aşamada dikkat etmeniz gereken en önemli şey eğlencenin dozunu doğru olarak ayarlamak olacak. Dozunda yapılacak olan espriler ve geçirilecek olan eğlenceli zamanlar sonrasında kadınları etkilemek hiç de zor olamayacaktır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir