23
Ara
2014

Hayatınızı Riske Atmayın!

Kış zinciri ya da diğer anlamı ile patinaj zinciri olarak hayatımıza giren zincirler sayesinde aracımızın tekerleklerindeki kayma ve patinaj yapması önlenmeye çalışılmıştır. Bu sayede araç içindekilerin rahatı ve güvenliği sağlanırken karlı ve buzlu yollarda arasın savrulmasının önüne geçilmektedir. Kış zinciri güvenlik açısından son derece önemli olup özellikle mevsimin soğuması ile her aracın bagajında mutlaka bulunması gereken en hayati malzemedir.

zincir

zincir

Kış Zinciri Üretim Öncüsü

ŞLD sizlerin güven ve konfor içince seyahat etmeniz için özel olarak ürettiği kış zinciri ile sizlere müşteri memnuniyeti öncelik olarak hizmet vermektedir. Müşteri odaklı çalışan ŞDL dünyadaki değişen teknolojik gelişmeleri de titizlikle dikkate alarak hizmet katlisiniz her geçen gün yenilemekte. Türkiye de beş noktada üretim ve hizmet ağı bulunan ŞDL ayrıca dünya çapında elli ülkeye de ihraç yapmaktadır.

Kış Zinciri

Kış Zinciri

İstanbul ve Kırıkkale’deki fabrikalarında zincirin tüm işlemlerini kendi düzeneği içersinde harmanlayarak kendisi yapmaktadır. Sürekli olarak araştırma yapan özel kadrosu ile gelişim odaklı çalışan ŞDL yapmış olduğu üretimlerde farklı çalışma durumlarına göre gelişmeler sağlamaktadır.

ŞDL 1991 yılında Hüseyin Hamdi Şedele tarafından kurulmuş olup İstanbul, Kırıkkale, Diyarbakır, Ankara ve Denizli de hizmet ve üretim noktaları oluşturmuştur. Şirket prensiplerini değiştirmeyip her geçen gün gelişen ŞDL sizlerin en güvenli şekilde kullanabileceğiniz kış zincirlerini binek, jeep, hafif araç, ticari araç, iş makinesi ve traktör olarak çeşitlendirmiştir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir