11
May
2017

Prenseslerden ve Masal Karakterlerinden İlham Alan Mayo Trendi

Yaz geliyor ve yüzme mevsimi başlıyor. Bikini ve mayo trendlerini aylardır takip ettiniz ancak hiçbirini beğenmediniz.  Eğer bu yaz yüzmeye başlıyor ve sevdiğin karakterde kalmak istiyorsanız, masal dünyasından esinlenilen Disney Prensesi görünümünü anımsatan stilinizi sahile taşımak için bu trende uygun bikinilere ihtiyacınız olacak.

mayo

mayo

Genç Kızları Mutlu Edecek Prenses Bikinileri

Enchanted adlı yeni bir marka bir dizi karakterden oluşan modellenmiş muhteşem stiller sunuyor. Enchanted bikini markası özgün tasarımlar ile üretilen koleksiyonun Disney ile ilişkili olmadığını ve tüm kadınların kullanabileceği modeller olduğunu öne sürüyor, ancak daha çok genç jenerasyona hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Tasarımların ilk beş stili yüksek veya düşük bel modellerden oluşan 2 parçalı bikini ve modeller sürekli genişletiliyor. Ana renkler parlament, mint yeşili, mor, sarı, pembe ve kırmızı etrafında dizayn ediliyor. Canlı renkler fırfırlar, asimetrik kesimler, volanlar, bağcıklar, çizgili kalın bant askılar gibi Vintage esintileri de taşıyor. Koleksiyonun en önemli özelliklerinden biri de mix match alınabiliyor olması, böylece daha fazla stil özgürlüğü sunuyor. Her parça tamamen özelleştirilebiliyor ve boyutlar S’dan XL’e kadar uzanıyor.

yüksek bel bikini modelleri

yüksek bel bikini modelleri

Denizkızı Stili Aksesuarlar

Enchanted koleksiyonunda Prenses stili bikinilere eşlik edecek çok özel aksesuarlar da bulunuyor. Deniz kabuğu şeklindeki çantalar denizkızı konseptinde mutlaka sahip olmanız gereken bir şey! Denizkızı gibi görünmenizi sağlayacak bir diğer parça denizkızı eteği.  Balık desenli yeşil şifon kumaşlı etek, sahilde gezinirken şıklığınızı tamamlıyor. Ek olarak deniz kabuğu şekilli cep telefonu kılıfı da görülmeye değer.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir