30
Tem
2017

İnternetten Ayakkabı Alanların Yorumları

İnternetten artık birçok alışverişinizi yapıyor olabilirsiniz ama en riskli olanlar grubunun başında ayakkabılar geliyor. Hadi diyelim ki güvenilir bir siteden alışveriş yapıyorsunuz ama ayakkabının rahatlığını nasıl anlıyor olacaksınız. Bazen çok beğendiğiniz bir modeli ayağınıza giydiğinizde saniyeler içinde çıkardığınız olmuyor mu? Çok rahat diye aldığınız ayakkabı bile gecenin sonunda ayaklarınızı vurmuyor mu? O halde hiç denemeden internetten ayakkabı nasıl alabileceksiniz?

topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

İnternetten ayakkabı alanların yorumlarına baktığımızda genellikle hep hüsran ile karşılaşıyoruz. Birçok kişi ayağıma uymadı ya da sıktı gibi şikayetler iletiyor. Birçoğu da göründüğü kadar rahat değil yorumları yapıyor. Yani demek isteyeceğimiz internetten ayakkabı alırken oldukça dikkat etmeli ve çok seçici olmalısınız.

Özellikle pahalı ayakkabıyı internetten almak için çok çok düşünmelisiniz. Elbette iade hakkınız oluyor ama onunla da tekrar uğraşmak ve para iadenizi bazen aylar geçen sürelerde alma gibi durumlara maruz kalabiliyorsunuz.

Denediğiniz Bildiğinizi Alınız

Diyelim ki sizler bir markanın ayakkabısını mağazada denediniz ve çok memnun kaldınız. Onu dilerseniz özellikle indirim dönemini bekleyebilir ya da çok uygun fiyatlar ile satan bir internet sitesi görürseniz o halde siparişini verebilirsiniz. Bu sayede hem bildiğiniz ve denediğinizi almış olacak hem de acele etmeden daha uygun fiyatlara alabileceksiniz. Bazı markalar mağazalarında bile daha pahalı ayakkabı satarken, internet mağazalarında aynı ürünü daha uygun fiyatlara satabiliyorlar.

ayakkabı

ayakkabı

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir