05
Nis
2019

Göbekte Depolanan Yağlardan Kolayca Kurtulma Yolu

Karın bölgesindeki yağlar her kadının kabusudur. Diyetinize bazı bitkisel çayları ekleyerek göbek yağlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Dengeli bir diyet programı uyguladığınız zaman gün içinde yağlarınızı daha hızlı yakarsınız. Bazı karışımlar ise gece uyurken de kilo vermenizi sağlar. Uygulayacağınız özel doğal bileşeni gece yatmadan önce için ve sabah kalktığınız zaman kendinizi çok rahat hissedin.

Karın Bölgesi Yağlarından Nasıl Yok Edilir?

Bitkisel karışımı her gün ayrı olarak hazırlamanız gerekir. 30 gün boyunca düzenli içmeli ve diyetinize de devam etmelisiniz. Yarım litre suyu bir tencereye koyun. Kaynadıktan sonra üzerine 1 çorba kaşığı sirke, kesilmiş bir limon, yarım demek saplarıyla birlikte maydanoz, 1 çay kaşığı tarçın, 3 karanfil, 1 çay kaşığı toz zencefil ekleyin. 2 dakika kaynatın ve ılımasını bekledikten sonra süzün. Uyumadan bir saat önce bu karışımı tüketin.

Gece boyunca yağ yakacağınız gibi metabolizmanızı da hızlandıracak bu karışımı uygularken akşam yediden sonra yemek yememeye özen gösterin. Sindirim sisteminizi düzene koyacağı gibi kaliteli uyku çekmenize de yardımcı olur. Özel bitkisel karışımı içerken gün içinde yarım saat spor yapmaya çalışın. Yak yakıcı sıvıyı tüketirken mutlaka 2 litre su tüketin. Şerbetli tatlılardan ve hamur işlerinden uzak durun. Diyet süresince alkol almayın. Tuz ve şeker tüketimine ise sınırlandırma getirin. Düzenli uyguladığınız zaman kısa süre içinde karın bölgesindeki yağlarınızın gittiğini fark edersiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir