12
Ara
2018

GalaxyNote 8’in Özellikleri

Dünyaca ünlü teknoloji devi olan Samsung’un yeni amiral gemisi GalaxyNote 8’in özellikleri basına sızmaya başladı. 8 Eylül tarihinde tanıtımı yapılacak olan cihaz aynı ayın ilerleyen günlerinde de piyasaya sunulacak. İsmi ilk anıldığı günden beri gündemdeki yerini koruyan cihazın basına yansıyan özellikleri de oldukça ilgi çekici görünüyor.

note8

note8

Eylül Ayında Piyasaya Sunulacak

Yaz aylarının ortalarına doğru teknoloji markaları arasındaki rekabet git gide artmaya başladı. Özellikle Apple ve Samsung’un yeni akıllı telefon modelleri kullanıcıları heyecanlandırıyor. Apple’ın Iphone 8 çıkışına karşı Samsung’taGalaxy S serisinin ardından bir diğer serisi olan Note serisinin 8.’sini çıkarmanın planlarını yapıyor şu günlerde. Tasarım olarak bir alt sürümü olan Note 7’ye benzeyeceği konuşulan cihaz özellikleri bakımından da Galaxy S8 ile benzerlik taşıyacağı kulislerde konuşulan bir detay olarak göze çarpıyor.

galaxy note8

galaxy note8

Kamerası Dikkat Çekiyor

6.4 inçlik geniş ve uzun bir ekrana sahip olacak olan Note 8’in 2960 X 1440 piksel ve aynı zamanda 18:5 9 en boy oranı ile kavisli olarak SuperAmoled bir ekrana sahip olacağı gelen bilgiler arasında. Çift kamerası ile de dikkat çeken cihazın ana kamerası 12 MP olacak. Ayrıca cihaz geniş açılı objektife ve de 13 MP’liktelefotoobjektifine sahip olacak. Cihazın fiyatı henüz netlik kazanmasa da çok cep yakacak gibi görünüyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir