15
May
2015

2015’in İlkbahar-Yaz Çanta Sezonu Nasıl Olacak?

Konu moda olunca merak edilen en önemli parçalardan birisi de çanta oluyor. Çanta gerek ayakkabı gerekse kıyafet kombinlerin de önem taşıyan aksesuarlar arasında yer alır.

Çanta kombinlerinde her ne kadar renk uyumu aranmasa da aslında kıyafetle çanta uyumu sağlanmaya çalışılır.

Sonbahar ve kış modasında tercih edilen katlanabilir, zarf ve püsküllü modeller ilkbaharın ve yazın gelmesiyle beraber yerini daha renkli modellere bırakıyor.

neon renkli çantalar

Bu sezon her parçaya yansıyan neon renkler çanta modellerinde de sıklıkla kullanılacak. Bunun dışında şişe yeşili, elektrik mavisi ve bordo renkler çanta modelleri için sıklıkla tercih edilecek renkler arasında yer alıyor.

Omuz çantaları bu sezon özellikle kalıp şeklindeki modelleriyle moda olacak. En renkli ve hareketli kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz bu çantalarınızı günlük yaşamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

krokodil desenli çanta

Neon Renkli Çantalar

Renkli bir kışın ardından yine renkli bir baharla tamamlanacak. Neon renklerle biten bir kış yine yaz renkleriyle birlikte kombinlenerek sıklıkla kullanılacak. Özellikle zıtlıkların uyumunu bu modelle tamamlayabileceksiniz.

Krokodil Desenli Model Çantalar

Krokodil her sezon vitrinlerin demirbaşını almış çanta modelleri arasında. Alışılmışın dışında farklı tasarımlarla göze çarpan bu model özellikle büyük ebatlarıyla tercih ediliyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir