03
May
2015

Zamana ve Modaya Karşı Direnen Mobilyalar

Her geçen sezon üretilen yeni oturma grupları ya da salon takımları ile birlikte bunların yanında dikkatinizi çeken bir obje vardır ki o da berjerler. Berjerler ilk üretilmeye başladığı zamandan beri gerek modelleri gerekse birbirinden güzel renkleri ile dikkat çekmeyi başarmış ve kendisini müşteriye hemen sevdirmiş ayrıca bazılarına has olan kir tutmaz kumaşları da alıcı tarafından beş yıldız verilmesi ile tanındı diyebiliriz.

berjer modelleri

berjer modelleri

Berjerden Berjere Fark Var!

Son yılların en gözde mobilyacısı ve imal ettiği takımlar ile gündemden düşmeyen Çiftçioğlu Mobilya’ya geldiğiniz zaman ayrıcalığı, kaliteyi ve size sunulan hizmeti fark ettiğiniz zaman başka isimleri elinizin tersi ile ittiğinizi fark edeceksiniz.

berjer fiyatları

berjer fiyatları

“İşin ehli” denilen ve kendi reklamını yapmayan sadece ürettiği ürünü ortaya koyan dev isim her geçen gün berjerler üzerine çalışmalarını sürdürüyor ve kir tutmaz kumaşları ile birlikte alıcı tarafından çok beğeniliyor. Kadife kumaş bile kullanılan berjerler hem renkleri ile hem de kaliteleri ile gözlerinizi kamaştırıyor.  Haydi, harekete geçin, kahve köşenizi Çiftçioğlu berjerleri ile tasarlayın!

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir