25
Mar
2014

Yatak Odası Takimları

Yatak odası dizaynı, başta yeni çiftler olmak üzere evli çiftlerin en fazla zorluk yaşadığı konulardan biridir. Yatak odası, evdeki en önemli bölmelerden biridir; bu nedenle yatak odası dekorasyonu konusunda mutlak fikirlere sahip olmamız gerekir.

Yatak Odası Takimları

Yatak Odası Takimları

Yatak odanızı dizayn ederken ferahlatıcı renkleri tercih etmelisiniz. Uzmanlar, yatak odasında mutluluğu yakalamanın formülünün ferah ve canlı renkleri daha sık kullanmaktan geçtiğini ifade etmektedirler. İç bunaltıcı ve ağır renklerden mutlak suretle uzak durmalısınız. Koyu tonlar ve siyah rengi olabildiğince az kullanmanız gerekir.

Tek renk kullanımı, yatak odası için pek de uygun olmayacaktır; bu nedenle birbiriyle uyumlu birden fazla rengin kullanılması, görsel açıdan daha sağlıklı olacaktır. Yatak odası dekorasyonunda perdelere, halılara ve duvarlara çok iş düşmektedir. Bunların rengi arasında oluşabilecek bir zıtlık, yaptığınız tüm harcamaların boşa gitmesine sebep olabilir. Eğer yatak odanızın güzel görünmesini istiyorsanız bu önemli detaylara mutlaka dikkat ediniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir