30
Ağu
2015

Winamp Uygulaması

Çevrimiçi müzik hizmetlerinin giderek popülerleşmeye başladığı günümüzde medya oynatıcısı olarak hala popülerliğini kaybetmeyen Winamp, 21 Nisan 1997 yılında Nullsoft tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır.

wınamp

wınamp

Son olarak AOL tarafından yapılan açıklama ile birlikte 20 Aralık 2013 tarihinden itibaren Winamp ve uygulamalarının artık erişilebilir olmayacağı açıklanmış olsa dahi 14 Ocak 2014 tarihinde Radionomy firması Nullsoft’un hisselerini satın alarak Winamp ve Shoutcast’in devam edeceğini açıklamıştır.MP3, WAV, MIDI, MOD, AAC, M4A, FLAC ve WMA dosyalarını oynatabilen Winamp yazılımı, M3 ve AAC için kesintisiz yürütme desteğini de sağlayabilmektedir.

Son Sürüm Winamp

Son sürümü olan 5.65 güncellemesi ile birlikte ise Winamp, daha fazla kişiselleştirilebilir temalara ve ayarlara sahip olarak karşımıza çıkmıştır. Zamanın en popüler müzik kutusu olarak nitelendirilen Winamp’ın son sürümü adeta çağımıza ayak uydurmuş ve Winamp’ın en modern hali olmuştur.

İndirilebilir Winamp skinleri ve eklentileri ile hala pek çok kişi tarafından tercih edilmekte olan Winamp yazılımının son sürümünü Son Sürüm adresi üzerinden Winamp indir bağlantısına tıklayarak tek bir tıklama ile indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir