30
Eyl
2019

Urgan İpinden Tasarlanan Dekoratif Aksesuarlar

Ev dekorasyon tercihinize göre aksesuar tercihlerinizi de gerçekleştirerek bütünlüğü elde edebilirsiniz. Dekorasyon uygulamalarında tamamlayıcı etki sunan aksesuar seçimleriniz için hazır olarak satılmakta olan tercihlere yer açarken aynı zamanda kendi el beceriniz ile hazırlanan seçimlere de yer vermeniz mümkün.

El beceriniz ile otantik, rüstik, country gibi ev dekorasyon uygulamalarında yer alabilecek olan urgan ipi ile dizayn edilen aksesuarları tasarlayabilirsiniz. Bu tasarım uygulamalarında küçük aksesuar tercihlerinden daha büyük tercihlere kadar birçok farklı ürüne yer verebilirsiniz.

Jüt ip olarak piyasada yer alan ve kendir ile yapılan iplerin kalın olanlarına urgan deniliyor. Son derece düzgün olan seçimlerin yanı sıra daha doğal etki sunan saçaklı ürün tiplerini de görebilirsiniz. Bu ürünler arasından seçim yaparken ise kullanacağınız ürün ya ad tasarlayacağınız uygulamaya uygun olan ip tipine yer vermeniz önerilir.

Urgan İpi ile Hangi Tasarımlar Hazırlanabilir?

Urgan ipi kalın olan seçimlerdir. Bunun ile aynalar, tablolar ya da eskiyen puflar kolaylıkla tekrardan tasarlanabilir. Bunun yanı sıra daha ince seçime sahip olan jüt ip seçimleri ile şişe ve bardaklar hazırlanırken aynı zamanda mumların dip kısımları da sarılabilir.

Bardak altlığı, masa üstü ürün seçimleri, peçete halkası, nihale gibi ürünleri de urgan ip seçimleri ile hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda kalın olanları ile paspas yapımına da yer açmanız mümkün.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir