26
Mar
2017

Ultra İnce Görünüm Philips Monitörlerinde

Philips monitörleri marka lisans ortağı MMD, 24 inçlik yüksek teknolojili yeni ekranı piyasaya çıkarıyor. Yeni model ekran Philips monitörlerinin en ince ekranı olmayıp, dikkatin dağılmasını engelleyen ve konsantrasyon sağlayan özelliği de sahip. Ultra Wide renk teknolojisiyle teknolojinin ilerisinde görselleri de kullanıcılara sunuyor.

monitör

monitör

Ultra Geniş Renk Aralığı Philips Yeni Monitörlerde

Zarif ve şık tasarım olmasının yanı sıra Ultra Wide renk teknolojisi sonucunda gerçeğe yakın renkleri monitörden izleyeceksiniz. İnce hatlı ekranının yan derinliği ise 5,2 mm’dir. Üst dış çerçevesi ise 2,5 mm kalınlığındadır. Video ve resimler kaydetmek için de yer çok fazla. Çoklu ideal kurulum oluşturmanız için ideal bir seçimdir.

24 inçlik ekran, Ultra Wide Color teknolojisi ile birleştirilince renklerin doğallığını da ekranda yaşayacaksınız. IPS teknolojisi de kullanıldığı için 178 derecelik fazladan geniş görüntüleme açısını ekranda yaşayacak ve doğallığı hissedeceksiniz. Geniş renk yelpazesinden daha doğal renkleri izleyecek ve evinizde görsel sinema şöleni yaratacaksınız. Yeni nesil ekranların çerçeve kısmı oldukça ince olduğu için zarif bir şıklığı da evinizde hissedeceksiniz.

ultra ince görünüm

ultra ince görünüm

Net ekran ayarı, doğal renkler ve parlaklığı düzenleyen Flicker- Free teknolojisi ile yeni tasarımlı Philips ekranları kullanıcıların görüntüyü daha net alabilmelerine olanak tanıyacak. Ekran yüksek hız içeren veri iletimi sağlayan DisplayPort ile donatıldı. Görüntüdeki içeriğini ayarları otomatik olarak da düzenlenebilecek.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir