28
Mar
2017

Ugg Bot Nasıl Giyilir?

Son yıllarda kış mevsimlerinde genç kızların en çok tercih ettiği ayakkanı çeşitlerden bir tanesi de ugg botlardır. Görünüm olarak kaba da olsa oldukça moda olan bu ayakkabılar farklı özellikleri nedeni ile sıklıkla tercih ediliyor. Bu özelliklerinden en bilineni siz de takdir edersiniz ki sıcak tutmasıdır. Zaten kışın her birimizin en çok istediği şeylerden biri de sıcak tutan şeyler değil mi? Bu yazımızda siz değerli okuyuculara ugg botları neler ile nasıl kombin edebileceğinizi anlatmak istedik.

ugg

ugg

Ugg Bot İle Kombin Önerileri

Her şeyden önce ugg satın alrken saç renginize ve ten renginize göre ren seçin. Ugg bot boyları farklı olabiliyor. Kimisi diz altında biterken kimisi bilek boyunda. Peki siz hangi boyu satın almalısınız? Eğer baldırınız yani baseniniz geniş ise size önerimiz kısa yani bilek boyda olan botlar olacak. Daha uzun boylu iseniz uzun olan ugg modellerini seçebilirsiniz.

ugg botlar

ugg botlar

Ugg botu ile babydoll elbiselerle giyebilirsiniz. Bu elbiseler vücut hatlarınızı ortaya çıkartır. Daha genç görünüm sağlamak için ug botları kısa pileli eteklerinizle kullanbilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir