03
Nis
2016

Sonbaharda Elbise ve Deri Ceket Kombini

Sonbaharın gelmesi ve havaların soğumasına rağmen bir türlü yaz modasından çıkılamıyor… Yaz aylarının bitimi ve Eylül 2015 ile sonbahara girilen bu aylar içerisinde kadınların bu yönde bir türlü yaz sezonunda giydikleri, rahat ve birbirinden renkli elbiselerini bırakamamaları sebebiyle akşamları üşümek kaçınılmaz son oluyor.

Birçok kıyafeti üstünüze giyerek üzerinize yük yapmanıza gerek yok, siz de bu yönde elbise giymek istiyorsanız elbise giyebilir ve üzerine giyeceğiniz deri ceket kombini ile harikalar yaratabilirsiniz…

deri ceket

deri ceket

Yaz ayında aldığınız ve sırası gelmeyen, etiketi üzerinde olan gardıropta birçok elbisenizi sonbaharda da giyebileceksiniz. Çünkü sizde iddialı olduğunu düşündüğünüz bu elbiselerinizi kararsız havalara karşı giyebilirsiniz. Üşümek mi? Üşümeyeceksiniz… Çünkü siz de bu konuda kullanacağınız deri ceketiniz ile akşamüstü ya da gece dışarı çıktığınızda harika bir tarz yakalayabileceksiniz.

Ayakkabı Seçeneğini Nasıl Yapmalı?

Sonbahar sezonu içinde elbise giyiminize uygun bir ayakkabı seçimi ise, topuklu ayakkabıdan yana seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer ki gece programınız yoksa, topuklu ayakkabılara da gerek yok demektir… Ayakkabı seçiminizde kullanabileceğiniz spor ayakkabı seçimleriyle en iyi kombini sağlayabilirsiniz.

kırmızı deri kombin

kırmızı deri kombin

Gideceğiniz bir ortam içerisinde iddialı görünmek istiyorsanız, bu yönde faydalanabileceğiniz elbise ve deri ceket kombini yaparak, sıradanlığın dışına çıkmayı sizlerde başarabilirsiniz. Deri ceket ile beraber yapabileceğiniz kombin sayesinde farkı yaşamanız ile mümkün oluyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir