20
Mar
2017

Sivilce İzlerinden Nasıl Kurtulurum?

Yüzdeki en büyük problemlerden bir tanesi de eski sıkılan sivilcelerin izinin hala kalması durumudur. Ne yaparsınız yapın sıktığınız eski sivilcelerin izini bir türlü yok edemezsiniz. Bu da kötü bir görünüme sebebiyet verir. Peki sivilce izlerinden kurtulabilmek mümkün olabilir mi? Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için sivilce izlerini geçirebileceğiniz bazı yöntemleri araştırıp sizlere sunduk.

sivilce

sivilce

Sivilce İzlerine Elma Sirkesi İle Son Verin

Sivilce izlerini yok etmek için size ilk önerimiz elma sirkesi ile yapacağınız maske olacaktır. Uzmanlar da bu yöntemi tavsiye ediyor. Peki nasıl yapılır? Elma sirkesi doğal cilt bakım maskelerinde en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi. Aslında elma sirkesini bir pamuğa biraz döküp yatmadan önce her gece cildinize masaj yaparak uygulamalısınız. Bu yöntem sivilce lekelerinin boşluklarını doldurur ve zaman ile lekelerin kapanmasını sağlar.

sivilce izleri

sivilce izleri

Siz değerli okuyucularımıza bir sivilce izleri için ikinci önerimiz ise bal olacak. Sadece saf doğal bir balı yüzünüze sürmeniz yeterli. Bu şekilde biraz bekledikten sonra ılık suyla durulayın. Bu yöntem sayesinde cildiniz kaybettiği sıvıyı geri kazanacak.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir